EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Mane ir visus Lietuvos žmones sukrėtė žinia apie šimtus gyvybių nusinešusį žemės drebėjimą Čilėje. Šios katastrofos akivaizdoje nuoširdžiai linkiu stiprybės ir ištvermės visiems nukentėjusiesiems ir žuvusiųjų artimiesiems. Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu reiškiu užuojautą Jums ir visai Jūsų tautai.
 

Mirus žymiam Lietuvos rašytojui Juozui Apučiui, Prezidentė Dalia Grybauskaitė reiškia gilią užuojautą Velionio artimiesiems, giminėms ir visiems, neabejingiems Jo kūrybai.

 
Mane ir visus Lietuvos žmones sukrėtė žinia apie vasario 20 dieną gamtos stichijos sukeltą katastrofą Madeiros saloje.
 
Mane ir visus Lietuvos žmones sukrėtė žinia apie vasario 15 dieną įvykusią traukinių katastrofą netoli Halės. Savo ir visos Lietuvos vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums ir visiems žuvusiųjų artimiesiems bei nukentėjusiesiems. Šią sunkią akimirką linkiu stiprybės ir ištvermės.
 
Esu sukrėsta žinios apie vakar, vasario 7 d., Konektikuto valstijoje statomoje elektrinėje įvykusį sprogimą, kuris nusinešė daug žmonių gyvybių bei dar daugiau sužeidė. Priimkite mano asmeninę užuojautą Jums, Gerbiamas Prezidente, žuvusiųjų šeimoms bei artimiesiems.
 

Mirus žymiam Lietuvos tapytojui A. Petruliui, Prezidentė reiškia gilią užuojautą Velionio artimiesiems, giminėms ir visiems, neabejingiems Jo kūrybai.

 
Mane ir visus Lietuvos žmones sukrėtė kraupi žinia apie žemės drebėjimą Haityje. Katastrofos sukeltą skausmą dar labiau didina tai, kad stichija pasiglemžė ne tik tūkstančius niekuo nekaltų Haičio gyventojų, bet ir daugiau nei šimto Jungtinių Tautų organizacijos darbuotojų gyvybes.
 
Savo ir visos Lietuvos gyventojų vardu reiškiu gilią užuojautą Jums ir Haičio žmonėms, patyrusiems siaubingus gamtinės katastrofos išbandymus. Noriu išreikšti paramą ir solidarumą visiems nukentėjusiems ir visų žuvusiųjų artimiesiems. Lietuva yra pasirengusi suteikti visokeriopą pagalbą Jūsų tautai ir valstybei, šalinant tragiškos nelaimės padarinius. Šią sunkią akimirką linkiu Haičio žmonėms stiprybės ir susitelkimo.
 
 
Mane ir visus Lietuvos žmones giliai sukrėtė žinia apie lapkričio 27 dieną įvykusią traukinio „Nevskij ekspres“ katastrofą. Savo ir visos Lietuvos vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums ir katastrofos aukoms bei jų artimiesiems. Šią sunkią akimirką visiems linkiu stiprybės ir ištvermės.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374286

Šiandien apsilankė: 6025

Dabar naršo: 120

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.