EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Lietuva neteko vieno žymiausių, talentingiausių ir mylimiausių pastarojo šimtmečio aktorių Donato Banionio, kurio sukurti vaidmenys praturtino mūsų teatrą ir kiną, garsino Lietuvos vardą visame pasaulyje bei įkvėpė didžiuotis sava kultūra.

 
savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite išreikšti nuoširdžią užuojautą ir paramą Jūsų šaliai dėl dešimtis žmonių gyvybių nusinešusios nuošliaužos. Ši nelaimė - neapsakomas skausmas nukentėjusiesiems ir jų artimiesiems, o kartu - didelis išbandymas Jūsų šaliai. Nuoširdžiai tikiuosi, kad per šią nelaimę dingusių žmonių paieška bus sėkminga ir padės išgelbėti kuo daugiau gyvybių. Šiuo sunkiu Jūsų šaliai metu linkiu stiprybės ir susitelkimo Jums, žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Japonijos gyventojams.
 
Lietuva neteko vieno reikšmingiausių XX amžiaus Lietuvos teatro režisierių Henriko Vancevičiaus. Tai buvo talentingas kūrėjas, reiklus sau ir aktoriams, sugebėjęs savitai interpretuoti pasaulinę dramaturgiją ir sudėtingomis sovietmečio sąlygomis nepabūgęs statyti lietuviškų pjesių.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Afganistane tragiškai žuvus Jungtinių Amerikos Valstijų generolui majorui. Šią skaudžią akimirką žuvusiojo šeimai linkiu daug stiprybės ir ištvermės.
 
Jūsų Ekselencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai užjaučiu Jus ir visus Kinijos žmones įvykus žemės drebėjimui Junanio provincijoje. Šios baisios katastrofos akimirką žuvusiųjų artimiesiems linkiu daug stiprybės ir ištvermės pakeliant šį likimo smūgį.
 
Netekome ypatingos teatro asmenybės - ilgametės Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorės Eugenijos Šulgaitės. Talentinga aktorė, sukūrusi per šimtą vaidmenų teatre ir keliasdešimt kine, visą gyvenimą liko ištikima mokytojo J. Miltinio kūrybos idealams. E. Šulgaitė savo talentu ir laikysena įkvėpė ne vieną aktorių kartą, buvo gerbiama ir mylima žiūrovų.
 

Jūsų Ekscelencija Prezidente,   esu sukrėsta žinios apie tragišką lėktuvo katastrofą, pareikalavusią daugybės žmonių gyvybių. Savo ir Lietuvos žmonių vardu reiškiu gilią užuojautą Jums ir Jūsų šaliai. Linkiu stiprybės žuvusiųjų šeimoms, artimiesiems ir visiems Jūsų šalies žmonėms.

 

Gerbiamas Prezidente,   savo ir Lietuvos žmonių vardu reiškiu gilią užuojautą dėl daugybės žmonių gyvybių pareikalavusios Jūsų šalies lėktuvo katastrofos. Šiuo sunkiu metu linkiu stiprybės ir susitelkimo Jums ir Jūsų šaliai.

 
Jūsų Didenybe, esu giliai nuliūdinta žinios apie tragišką Jūsų šalies piliečius skraidinusio lėktuvo katastrofą. Tai skausminga netektis žuvusiųjų šeimoms ir didžiulis sukrėtimas visiems Olandijos žmonėms.
 
Jūsų Didenybe, ši lėktuvo katastrofa - neapsakomas skausmas ne tik žuvusiųjų artimiesiems, bet ir visiems Malaizijos žmonėms bei jų draugams. Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu noriu Jums pareikšti nuoširdžią užuojautą, paramą ir solidarumą. Šią sunkią netekties akimirką žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Malaizijos žmonėms linkiu stiprybės - Jūsų tauta ištvers šį išbandymą. 
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 17 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374164

Šiandien apsilankė: 5903

Dabar naršo: 105

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.