EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Jūsų Didenybe, su dideliu liūdesiu priėmiau žinią apie Jūsų brolio, Jo Karališkosios Prakilnybės Princo Friso, netektį. Prašau priimti mano ir visų Lietuvos žmonių nuoširdžiausią užuojautą Jums, Jūsų Didenybe, Jo Karališkosios Prakilnybės šeimai ir artimiesiems.
 

Pasaulis neteko garsios operos solistės ir režisierės, Metropoliteno operos primadonos, daugybę įspūdingų vaidmenų sukūrusios Reginos Resnik Blatas. Jungtinėse Valstijose gyvenusi solistė buvo nuoširdi mūsų šalies draugė - 2004 metais ji buvo įvertinta ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Riterio kryžiumi.

 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, mane ir visus Lietuvos gyventojus sukrėtė kraupi žinia apie Avelino miesto apylinkėse įvykusią tragišką autobuso avariją, nusinešusią daugiau kaip trisdešimt nekaltų gyvybių ir palikusią daug sužeistųjų.
 
Lietuva neteko atsidavusio savo kraštui žmogaus - kunigo, teologo, žurnalisto Prano Gaidos-Gaidamavičiaus. Didelę gyvenimo dalį praleidęs Kanadoje, dėstęs, dirbęs įvairiuose lietuviškuose laikraščiuose, jis visada buvo kartu su Lietuva - su jos istorija, dabartimi ir mus visus jungiančia kalba.
 

Jūsų Didenybe, esu sukrėsta žinios apie Santjago de Kompostelos miesto apylinkėse įvykusią tragišką traukinio avariją, nusinešusią daugiau nei septyniasdešimties žmonių gyvybes ir palikusią dar daugiau sužeistųjų.

 
Esu sukrėsta žinios apie Oklahomos miesto apylinkėse prasiautusį tornadą, kuris nusinešė daugiau nei devyniasdešimties žmonių gyvybes ir paliko dar daugiau sužeistųjų.
 

Jūsų Ekscelencija Prezidente, mane ir visus Lietuvos žmones sukrėtė kraupi žinia apie žemės drebėjimą Kinijos Sičuano provincijoje, nusinešusį kelis šimtus nekaltų gyvybių. Reiškiu nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems, Jums ir visiems Kinijos gyventojams bei nuoširdžiai linkiu stiprybės ir ištvermės.

 
savo ir Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl buvusios Didžiosios Britanijos Ministrės Pirmininkės gerbiamosios Margaret Thatcher netekties.
 
Lietuva neteko vieno didžiausių kūrėjų – poeto Marcelijaus Martinaičio. Žmogaus, kurio vardą siejame su atgimstančia šalies Nepriklausomybe, Sąjūdžiu, bundančia tautos Laisve ir nebenutrūkstančia literatūros gyvybe.
 
Reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl Jos Karališkosios Prakilnybės Princesės Lilian netekties. Šią sunkią akimirką Jums, Karališkąjai šeimai ir visiems Princesės Lilian artimiesiems linkiu stiprybės ir vilties.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 15 16 17 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79131475

Šiandien apsilankė: 1183

Dabar naršo: 109

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.