EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

2009 m. gruodžio 5 d. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės apsilankymas Panevėžyje

Solidarizuodamasi su vargingai gyvenančiais vienišais senyvo amžiaus žmonėmis, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Maltos ordino savanorių organizuojamoje „Kalėdinės sriubos" akcijoje. Tai yra tradicinė, jau ketverius metus Lietuvos miestuose organizuojama akcija, kurios tikslas garsiai pasakyti, kad šalia mūsų skurdžiai gyvena daug vienišų garbingo amžiaus žmonių ir kad jiems reikalinga globa ir dėmesys.

Simbolinėje „Kalėdines sriubos" dalijimo akcijoje kartu su panevėžiečiais ragaudama sriubos, šalies vadovė kvietė visus atkreipti dėmesį į vargstančius pagyvenusius vienišus žmones ir nepalikti juos bėdoje.

„Pagyvenusių žmonių priežiūra yra ne tik mūsų visų moralinė, bet ir konstitucinė pareiga. Valstybė ir visi mes turime užtikrinti orią senatvę ir ištiesti ranką kiekvienam to laukiančiam pagyvenusiam žmogui. Mes norime ir, tikiu, galime jiems padėti.", - sakė Prezidentė.

Prezidentė pasveikino Maltos ordino inicijuoto Geriausios labdaros idėjos konkurso laureatus - Panevėžio regiono moksleivius ir visus šio renginio dalyvius su Tarptautine savanorių diena. Valstybės vadovė padėkojo maltiečiams, daug prisidėjusiems, kad pagyvenę vieniši žmonės Advento laikotarpiu pajustų šiltą dėmesį ir rūpestį.

„Labdara ir savanorystė turi būti širdyje visą gyvenimą. Kai Lietuvoje nėra lengva, kviečiu pasidalinti tuo, ką turite geriausio. Tik taip Lietuva greičiau atsistos ant kojų. Dabar, kai šalį yra apėmęs ne tik ekonominis ir dvasinis sunkmetis, labai svarbu, kad labdaros ir savanorystės dvasia išliktų gyva", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Prezidentės spaudos tarnyba
Informacija atnaujinta: 2012-05-15 15:33

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77786028

Šiandien apsilankė: 2500

Dabar naršo: 517

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.