EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

2010 m. rugpjūčio 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi labiausiai nuo stichijos nukentėjusiuose Varėnos, Alytaus ir Prienų rajonuose bei Kauno mieste

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė labiausiai nuo stichijos nukentėjusiuose Varėnos rajono Sarapiniškių ir Pamusių kaimuose, Alytaus rajono Pivašiūnų ir Butrimonių kaimuose, Prienų rajono Stakliškių bei Jiezno miesteliuose ir susitiko su šio regiono gyventojais.

 

Prezidentės įsitikinimu, Lietuvą užgriuvusi stichinė nelaimė yra bendra visų bėda, todėl šalies vadovė pakvietė visiems kartu susitvarkyti ir įveikti šitos stichijos padarinius.

 

„Pagal šalies galimybes lėšų nuo stichijos nukentėjusiems regionams atkurti bus ieškoma ir bus rasta, bet labiausiai šiuo metu trūksta darbo rankų, kurios padėtų susitvarkyti, todėl visus kviečiu į talką", - pabrėžė Prezidentė.

 

Prezidentė akcentavo, kad situacija sudėtinga, bet vietos valdžia, kelininkai, elektrikai, ugniagesiai dirba ir daro, ką gali, o patys žmonės dalijasi savitarpio pagalba ir vieni kitiems padeda.

 

Savivaldybė ir Vyriausybė, pasak šalies vadovės, turi ieškoti galimybių padėti nukentėjusiems nuo gamtos stichijos, pirmiausia tiems, kurie neteko stogo virš galvos. Tačiau, kaip teigia Prezidentė, vien valdžios pastangų neužteks, todėl žmonėms reikia būti solidariems ir padėti vieni kitiems visais įmanomais būdais.

 

Prezidentė pabrėžė, jog draudimo kompanijos reaguoja itin pasyviai. Pagalba žmonėms, pasak šalies vadovės, turi būti suteikta nedelsiant, todėl draudikai turi imtis visų įmanomų priemonių padėti žmonėms, nes tai yra jų prievolė.

 

Valstybė savo ruožtu skirs lėšų iš vyriausybės rezervo fondo, kuris yra skirtas tokiai pagalbai teikti. Šalies vadovė taip pat atkreipė dėmesį, kad Darbo biržos lėšomis savivaldybėms viešieji darbai bus kompensuojami šimtu procentų.

 

Prezidentė taip pat apsilankė nuo gamtos stichijos nukentėjusiame Kaune.

Prezidentės spaudos tarnyba

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 76029420

Šiandien apsilankė: 1619

Dabar naršo: 164

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.