EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

2010 m. rugpjūčio 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vizitas Telšių rajone

Tarptautinę jaunimo dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių skautų stovykloje „Baltic Jamboree - Amberway 2010" Telšių rajone. Lietuvos skautijos surengtoje stovykloje dalyvauja jaunimas iš Latvijos, Estijos, Norvegijos, Austrijos, Baltarusijos ir JAV.

 

„Labai smagu, kad Lietuvoje susirinko patriotiškas jaunimas, atstovaujantis įvairioms kultūroms bei šalims. Tai įrodymas, kad jaunimui nėra jokių sienų. Skautų organizacija - viena aktyviausių jaunimo organizacijų pasaulyje, aktyviai veikianti visose šalyse", - tarptautinės stovyklos dalyvius pasveikino Prezidentė.

 

Kreipdamasi į Lietuvos skautus, Prezidentė pabrėžė, kad veiklus, patriotiškas, iniciatyvus jaunimas yra valstybės ramstis. „Mielieji, ant jūsų pečių - didelė ir atsakinga misija - Lietuva. Nuo jūsų priklauso, ar Lietuva išliks ir kokia ji bus. Turite gyventi čia, auginti savo vaikus ir padaryti mūsų šalį klestinčią. Jus ir visą pilietiškąjį Lietuvos jaunimą vadinu Lietuvos ateitimi", - sakė šalies vadovė.

 

Prezidentė su stovyklos dalyviais kalbėjosi ir apie savanorystės reikšmę. Šalies vadovė padėkojo Lietuvos skautams ir kitoms jaunimo organizacijoms, padėjusioms likviduoti savaitgalį Lietuvoje siautusios audros padarinius bei kasdien skubantiems į pagalbą tiems, kam jos labiausiai reikia. „Jaunimas, kuris moka ištiesti ranką artimui, kuris savo laiką skiria padėdamas kitiems, įprasmina amžiną pagalbos vienas kitam vertybę. Nesvarbu, kokie sunkumai ar krizės ištiktų, valstybėse, kuriose yra pilietiško ir patriotiško jaunimo, visi sunkumai tėra laikini", - sakė Prezidentė.

 

Tarptautinės jaunimo dienos proga sveikindama Lietuvos jaunimą, Prezidentė ragina jaunus žmones aktyviau dalyvauti ne tik visuomeniniame ir kultūriniame, bet ir politiniame šalies gyvenime. Šalies vadovė įsitikinusi, kad nauja karta gali pakeisti politinę kultūrą, padėti kurti pilietinę visuomenę, savo gebėjimais prisidėti prie greitesnio šalies ūkio atsigavimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78942849

Šiandien apsilankė: 5499

Dabar naršo: 486

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.