EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

2010 m. rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vizitas Šiauliuose

Mokslo ir žinių, laisvės dienos - Rugsėjo 1-osios - proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Šiauliuose, kur dalyvavo Mokslo metų atidarymo šventėje.


„Mokslas - tai ir atradimų džiaugsmas, ir sunkus kasdienis darbas. Bet už jį dosniai atlyginama išmintim - didžiausia ir nesunaikinama vertybe", - sakė Prezidentė sveikindama visus Šiaulių miesto žmones ir svečius su mokslo, žinių ir laisvės diena.

Prezidentė pabrėžė, kad moderni valstybė - neįmanoma be modernios, atviros naujovėms bei skatinančios kūrybiškumą mokyklos. Valstybės vadovės teigimu, Lietuva turi daug patyrusių, gerai išmanančių savo darbą mokytojų, dėstytojų, mokslininkų, gabaus ir talentingo jaunimo. Pasak Prezidentės, visi jie - nuolat tobulėjančios mokyklos pagrindas, todėl būtina paremti ir skatinti kūrybinės minties plėtrą regionuose.

Prezidentė D. Grybauskaitė pabrėžė reikšmingą mokyklos vaidmenį kuriant šalies ateitį. „Tėvynę turėsime tokią, kokios esame verti, kokią sukursime patys", - sakė Prezidentė.

Tęsdama vizitą Šiauliuose Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Rėkyvos pagrindinėje mokykloje, kur susitiko su mokiniais, jų mokytojais ir tėveliais.

Prezidentė ir pasveikino mokinius, jų mokytojus ir tėvelius su pirmąją mokslo metų diena ir palinkėjo kūrybiškumo, tarpusavio supratimo ir didžiulės kantrybės bei ištvermės.

 

Prezidentė D. Grybauskaitė palankiai vertino Rėkyvos mokyklos pasiryžimą daug dėmesio skirti aplinkosaugai, patiems tvarkyti savo aplinką ir kultūros paveldą naudoti mokymosi procese. Rėkyvos pagrindinė mokykla yra apdovanota penkiomis Žaliosiomis vėliavomis, o 2009 metais tapo Lietuvos Žaliausia mokykla.

 

„Mane žavi Jūsų kūrybiškumas ir iniciatyva, noras saugoti ir gražinti jus supančią aplinką, taip pat ir tai, kad nelaukdami paraginimų iš šalies stengiatės tvarkytis patys. Darbštūs, nuolat tobulėjantys ir nebijantys prisiimti atsakomybės žmonės - valstybės stiprybė ir ateitis. Išlikite visada tokie", - sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

 

Vakare šalies vadovė klausėsi Vilniuje rengiamo šventinio koncerto „Beauštanti aušrelė", skirto Mokslo, žinių ir laisvės dienai paminėti, ir pasveikins visus Lietuvos žmones.

Prezidentės spaudos tarnyba
Informacija atnaujinta: 2012-05-15 15:58

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 80238257

Šiandien apsilankė: 645

Dabar naršo: 124

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.