EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

2011 m. rugsėjo 1 d. Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Molėtuose

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Mokslo ir žinių dienos - Rugsėjo 1-osios - proga apsilankė Molėtuose ir dalyvavo Mokslo metų pradžios šventėje.

 

„Pirmokėliai, šiandien yra šventė, kuri kiekvienam išlieka atmintyje ir širdyje. Prisimenu savo pirmąją dieną mokykloje, kai ėjau su didele viltimi ir virpančia širdimi. Čia rasite žmones, kurie išmokys jus ne tik rašto, bet ir gyvenimo, uždegs jūsų meilę tėvynei. Jie - mokytojai visam gyvenimui. Linkiu jums gerai mokytis ir rasti draugų. Būkite smalsūs ir darbštūs, būkite verti Lietuvos", - sakė Prezidentė sveikindama Molėtų ir visos Lietuvos mokinius, tėvelius ir mokytojus Mokslo ir žinių dienos proga.

 

Prezidentės teigimu, turime būti atviri pasauliui ir drauge puoselėti lietuvišką tapatybę, todėl Lietuvos mokyklose nuo šių mokslo metų sustiprintas lietuvių kalbos, Lietuvos istorijos bei geografijos mokymas, daugiau dėmesio bus skiriama pilietiškumo ugdymui.

 

„Išsaugoti lietuvišką tapatybę globalėjančiame pasaulyje - iššūkis mums visiems. Tai mūsų valstybės išlikimo pasaulio žemėlapyje garantas. Turime puoselėti ją visose šalies mokyklose", - teigė Prezidentė.

 

Šalies vadovė ragino mokinius ir mokytojus būti atvirus, pasitikėti savimi ir drąsiai kelti rūpimus klausimus, nes valstybės ateitis - laisvi, kūrybingi ir atsakingi žmonės.

 

„Išsilavinusi tauta - stipri valstybė. Nuo mokyklos suolo kartu kurkime tokią valstybę, kuri vertina žinias, skatina kūrybiškumą ir svarbiausia - suteikia žmogui galimybių tobulėti", - sakė Prezidentė.

 

Ypatinga atsakomybė už mokyklos tobulėjimą ir šalies ateitį, pasak Prezidentės, tenka pedagogams. Lietuva turi daug gabių, gerai išmanančių savo darbą mokytojų, dėstytojų, mokslininkų, kuriems tenka svarbus vaidmuo ne tik perduodant žinias, bet ir ugdant jaunosios kartos pilietiškumą ir meilę Lietuvai.

Prezidentės spaudos tarnyba
Informacija atnaujinta: 2012-05-15 15:42

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77795840

Šiandien apsilankė: 4921

Dabar naršo: 526

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.