EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė nevyriausybinės organizacijos „Algojimas" neįgaliems vaikams organizuojamoje stovykloje „Spalvota vasara sodybose". Septintus metus rengiamoje stovykloje šiemet poilsiaus daugiau kaip 400 neįgalių vaikų su šeimomis. Penktadienį prie jų prisijungia 9 Maidano kovotojų šeimos iš Ukrainos. Šalies vadovės teigimu, ši stovykla - geriausias įrodymas, kad nevyriausybinės organizacijos (NVO) atlieka labai svarbų ir atsakingą darbą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė rekonstruojamame Jūrų muziejuje. Čia valstybės vadovė susipažino su delfinariume kuriamu Delfinų terapijos centru. „Netrukus Lietuvoje veikti pradėsiantis Delfinų terapijos centras taps vieta, kur bus teikiama išskirtinė ir neįkainojama pagalba negalią turintiems vaikams patirti džiaugsmą, nugalėti baimes ir lengviau integruotis į visuomenę", - sakė šalies vadovė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su antrojo Pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimo dalyviais. Šis susitikimas skirtas viso pasaulio Lietuvos jaunimui, šiemet jame dalyvauja apie 2 tūkst. žmonių. Pagrindinis suvažiavimo tikslas - mažinti atskirtį tarp Lietuvoje ir kitose šalyse gyvenančio lietuvių jaunimo, vienyti juos bendriems darbams ir naujų idėjų įgyvendinimui.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Jungtinių Amerikos Valstijų karinių jūrų pajėgų eskadriniame minininke ,,Oscar Austin". JAV šeštajai karinei flotilei priklausantį laivą į Klaipėdos jūrų uostą atsiuntė demonstruodama solidarumą su Baltijos valstybėmis bei teikdama paramą stiprinant Lietuvos ir regiono saugumą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Šalčininkų rajone, Dieveniškėse, kur įteikė profesinio mokymo pažymėjimus 50-osios Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos laidos mokiniams. Prezidentė taip pat su Dieveniškių krašto ir Šalčininkų rajono savivaldybės atstovais aptarė regiono problemas, apžiūrėjo Dieveniškių istorinio regioninio parko muziejaus ekspoziciją.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė stebėjo Gaižiūnų poligone vykstančias tarptautines karines pratybas „Kardo kirtis 2014", kurių metu Danijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos ir Lietuvos kariai demonstravo savo gebėjimus vykdyti jungtinę operaciją.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje pasveikino priesaiką davusius 86 kariuomenės naujokus ir kartu paminėjo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė šv. Pranciškaus onkologijos centre, bendravo su šio centro ligoniais, jų artimaisiais, broliais pranciškonais ir savanoriais. Vizito metu šalies vadovė taip pat davė startą „Vilties bėgimui", kurio tikslas paremti onkologinius ligonius ir atkreipti dėmesį į vėžiu sergančių žmonių problemas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės savarankiško gyvenimo namuose Rėkyvoje. Prezidentė domėjosi, kaip teikiamos socialinės paslaugos senyvo amžiaus žmonėms, neįgaliesiems, su įvairiais gyvenimo išbandymais susiduriantiems žmonėms. Su centro gyventojais ir socialiniais darbuotojais Prezidentė kalbėjosi apie galimybes mažinti socialinę atskirtį šalyje, aptarė pačių socialinių darbuotojų garantijų klausimus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo elektros jungies su Lenkija „LitPol Link" statybų pradžios paminėjimo renginyje ir įkasė kapsulę su palinkėjimu ateities kartoms. Ši strateginės reikšmės elektros jungtis sujungs visas Baltijos šalis su kontinentinės Europos elektros tinklais ir užtikrins Lietuvos energetinį saugumą.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-12 09:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79475720

Šiandien apsilankė: 2324

Dabar naršo: 120

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.