EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

image
„Ruošiantis Ignalinos atominės elektrinės uždarymui būta aplaidumo. Tai patvirtina ir Valstybės kontrolės išvados," - po susitikimo su IAE vadovybe teigė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Po jėgainės veiklos sustabdymo reikalausiu, kad būtų išnagrinėta visa elektrinės uždarymo eiga ir visi, kurie aplaidžiai dirbdami vilkino šį uždarymo procesą, turės prisiimti atsakomybę."
 
image
Solidarizuodamasi su vargingai gyvenančiais vienišais senyvo amžiaus žmonėmis, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Maltos ordino savanorių organizuojamoje „Kalėdinės sriubos" akcijoje. Tai yra tradicinė, jau ketverius metus Lietuvos miestuose organizuojama akcija, kurios tikslas garsiai pasakyti, kad šalia mūsų skurdžiai gyvena daug vienišų garbingo amžiaus žmonių ir kad jiems reikalinga globa ir dėmesys.
 
image
Motorizuotoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas" Rukloje (Jonavos r.) apsilankiusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė pulkininko laipsnius pulkininkams leitenantams Sergejui Draščiukui ir Vilmantui Tamošaičiui. Prezidentė, kuri yra ir vyriausioji šalies ginkluotųjų pajėgų vadė, susipažino su Lietuvos kariuomenės struktūra, ginkluote ir technika, Gaižiūnų poligone stebėjo karines pratybas.
 
image

Lankydamasi laikinojoje sostinėje - Kaune, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su miesto meru Andriumi Kupčinsku, Tarybos nariais ir regioninės žiniasklaidos atstovais. Tą pačią dieną valstybės vadovė taip pat susitiko su miesto universitetų rektoriais bei kolegijų direktoriais ir su jais aptarė aukštojo mokslo reformos eigą, mokslo ir verslo sąveiką.

 
image

Naujųjų mokslo metų pradžios - Mokslo ir žinių, laisvės dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio ir Jono Sniadeckio gimnazijose, pasveikino mokytojus bei mokinius ir įteikė pirmokų pasus pirmą kartą įžengusiems į mokyklą pirmokėliams.

 
Informacija atnaujinta: 2014-12-12 09:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78948192

Šiandien apsilankė: 5146

Dabar naršo: 158

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.