EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Zoknių karinių oro pajėgų aviacijos bazėje. Šalies vadovei buvo pristatyta, kaip organizuojama Lietuvos ir NATO oro erdvės stebėjimo bei gynybos sistema.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos liaudies buities muziejuje dalyvavo tradicinėje Užgavėnių šventėje. Šalies vadovė apžiūrėjo Užgavėnių kaukių parodą, aplankė amatų ir kulinarinio paveldo mugę, Žemaitijos sodybose stebėjo folkloro grupių pasirodymą, bendravo su į šventę susirinkusiais žmonėmis ir kepė blynus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Kaune, kur Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susitiko su šio miesto Verslo moterų tinklo atstovėmis. Kauno verslo moteru tinklas yra vienas didžiausių ir aktyviausiai veikiančių Lietuvoje. 
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Palangoje, kur atidarė tradicinę šventę „Palangos stinta". Prisijungdama prie stintų kepimo čempionato dalyvių, Prezidentė kepė žuvį.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Ukmergės rajone ir atidarė restauruotus pirmojo Lietuvos Prezidento, Nepriklausomybės Akto signataro Antano Smetonos dvaro rūmus. Taip pat Prezidentė susitiko su vietos bendruomene
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė apsilankė šių metų Lietuvos kultūros sostine tapusiame Panevėžyje, dalyvavo tai progai skirtame renginyje ir paskelbė kultūros sostinės metų pradžią.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo naujos Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos atidarymo ceremonijoje, kur susitiko su bendruomene bei pasveikino bibliotekos darbuotojus, miestiečius ir visus knygų skaitytojus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankosi Šiaulių rajone Meškuičių miestelyje. Prezidentė susitikusi su Šiaulių rajono bendruomenėmis ir policijos atstovais aptarė viešojo saugumo problemas, su kuriomis susiduria šalies regionuose gyvenantys žmonės, kalbėjo, kokių priemonių reikia imtis visuomenės saugumui užtikrinti.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Kauno technologijos universitete (KTU), kur susitiko su jaunais išradėjais ir susipažino su pasaulinio lygio informacinių technologijų ir žaislų pramonės inovacijomis.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Birštone pasveikino tarptautinės vietos veiklos grupių konferencijos „Sumanūs sprendimai kaimo jaunimui" dalyvius ir Nemajūnų kaimo dienos centre susitiko su vietos bendruomene.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-12 09:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78942076

Šiandien apsilankė: 4726

Dabar naršo: 147

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.