EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno sporto halėje stebėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynes tarp Vilniaus „Lietuvos ryto" ir Kauno „Žalgirio" komandų. „Šie metai Lietuvai - krepšinio metai. Kartu baigiame stebėti LKL kovas, kartu pasitikime artėjantį svarbų įvykį - Europos krepšinio čempionatą. Tikiuosi, kad Lietuvos rinktinę lydės sėkmė, o komandinė dvasia, mūsų visų palaikymas ir vienybė suteiks jėgų kovoti drąsiai ir atkakliai, sustiprins ryžtą garbingai ginti krepšinio šalies vardą", - kalbėjo valstybės vadovė.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Švenčionių rajone Pabradės miestelyje įsikūrusioje modernius medicininius anesteziologijos ir reanimacijos prietaisus gaminančioje įmonėje ,,Intersurgical". Su įmonės vadovais, socialinės apsaugos ir darbo bei vidaus reikalų ministerijų ir vietos valdžios atstovais Prezidentė aptarė inovatyvaus ir socialiai atsakingo verslo perspektyvas, nedarbo ir emigracijos mažinimo bei verslo aplinkos ir mokesčių sistemos tobulinimo galimybes.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje ir atidarė rašytojos 150 - osioms gimimo metinėms skirtą konferenciją. „Gabrielė Petkevičaitė - Bitė yra išskirtinė Lietuvos ir Europos asmenybė. Savo aktyvia visuomenine veikla ir idėjomis ji šimtu metų pralenkė laiką, kuriame gyveno. Jos platus švietėjiškas požiūris, siekis įtvirtinti moterų lygiateisiškumą, sutelkti visuomenę Lietuvos kūrimui aktualus ir šiandien",- pabrėžė Prezidentė.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejaus 90-mečio minėjime Kaune ir apžiūrėjo dvi naujas ekspozicijas, bylojančias apie Lietuvos karybos istoriją ir lietuvių kovas už laisvę. Prezidentės teigimu, Karo muziejus yra Nepriklausomybės kovų lobynas ir patriotizmo užtaisas kiekvienam lietuviui.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Radviliškio rajone Mėnaičių kaime atidengė Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės deklaracijos paskelbimui skirtą memorialą. Apžiūrėjusi atstatytą Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio Tarybos vadavietės bunkerį, kuriame ir buvo pasirašyta istorinė deklaracija, šalies vadovė pabrėžė, kad nepriklausomybės kovų vietos Radviliškio rajone primena labai svarbius visai Lietuvai istorinius įvykius.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Kaune surengtoje respublikinėje mugėje "Derliaus šventė 2010", taip pat pasveikino tradicines kaimo kapelų varžytuves "Grok, Jurgeli". Kalbėdama derliaus šventės dalyviams ir lankytojams, Prezidentė dėkojo ūkininkams, kurie myli žemę ir kasdieniu sunkiu darbu pelnosi duoną sau ir aprūpina Lietuvą.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino visus šalies pedagogus Tarptautinės mokytojo dienos proga, apsilankė S. Nėries gimnazijoje, kurią yra baigusi, ir pasveikino savo anglų kalbos mokytoją Stefaniją Kasiulaitienę. „Kiekvieno mūsų sėkmė labai priklauso nuo mokytojų. Tai žmonės, suteikiantys mums ne tik dalykinių žinių, bet mokantys žmogiškumo, pilietiškumo ir kūrybos. Iškilios asmenybės, ugdančios būsimus Lietuvos kūrėjus, gali nulemti ne tik žmogaus, bet ir valstybės kelią", - mokytojo misijos svarbą pabrėžė Prezidentė.
 
image
Mokslo ir žinių, laisvės dienos - Rugsėjo 1-osios - proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Šiauliuose, kur dalyvavo Mokslo metų atidarymo šventėje. „Mokslas - tai ir atradimų džiaugsmas, ir sunkus kasdienis darbas. Bet už jį dosniai atlyginama išmintim - didžiausia ir nesunaikinama vertybe", - sakė Prezidentė sveikindama visus Šiaulių miesto žmones ir svečius su mokslo, žinių ir laisvės diena.
 
image
„Baltijos kelias - tai tautos kūrinys; Baltijos kelias - tai tautos viltis ir tikėjimas; Baltijos kelias - tai laisvės ir vienybės simbolis; Baltijos kelias - tai mūsų tautos ateitis", - sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė skulptūros „Laisvės kelias", skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui, atidengimo ceremonijoje. 
 
image
Tarptautinę jaunimo dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių skautų stovykloje „Baltic Jamboree - Amberway 2010" Telšių rajone. Lietuvos skautijos surengtoje stovykloje dalyvauja jaunimas iš Latvijos, Estijos, Norvegijos, Austrijos, Baltarusijos ir JAV.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-12 09:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79475892

Šiandien apsilankė: 172

Dabar naršo: 82

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.