EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Lietuvoje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė labiausiai nuo stichijos nukentėjusiuose Varėnos rajono Sarapiniškių ir Pamusių kaimuose, Alytaus rajono Pivašiūnų ir Butrimonių kaimuose, Prienų rajono Stakliškių bei Jiezno miesteliuose ir susitiko su šio regiono gyventojais.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atvyko į Klaipėdą, kur dalyvavo iškilmingoje žuvusiųjų jūroje pagerbimo ceremonijoje. Pasak Prezidentės, simboliniu vainikų nuleidimu į jūrą šiuo yra įprasminamas visų, kieno gyvenimas susijęs su jūra, pasišventimas darbui, pareiga ir meilė gimtajam kraštui.
 
image
Gyvybingas Lietuvos kaimas yra mūsų šalies ateitis, pabrėžė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Varėnos rajone apsilankiusi sūrių gamyba ir geromis iniciatyvomis garsėjančiame Dargužių kaime. Vizitas į Varėnos rajoną tęsia Prezidentės teminių susitikimų ciklą įvairiose šalies vietose.
 
image
Įvairios krizės, tarp jų ir ekonominės, yra vertybių krizės padarinys, todėl pasaulio universitetuose turi būti skiepijamos bendražmogiškosios vertybės - tolerancija, sąžiningumas, atsakingumas, teisingumas, pagarba, solidarumas, nešališkumas - tai universaliosios vertybės, kurios išlieka aktualios visais laikmečiais ir skirtingose kultūrose, pabrėžė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atidarydama Pasaulio universitetų asociacijos kartu su Mykolo Riomerio universitetu surengtą tarptautinį kongresą „Aukštojo mokslo etika ir vertybės globalizacijos eroje: iššūkis disciplinoms".
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia darbo vizitus po šalies regionus. Šalies vadovė lankėsi Aukštaitijoje. Šis Prezidentės vizitas skirtas kultūrinio turizmo plėtros galimybėms aptarti. Paveldo objektus pritaikyti turizmo plėtrai raginanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė apleistame pirmojo Lietuvos Prezidento Antano Smetonos dvare Ukmergės rajone.
 
image
Reaguodama į Kazokiškių sąvartyno kaimynystėje gyvenančių žmonių skundus ir atkreipdama dėmesį į atliekų tvarkymo problemas visoje šalyje, Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Kazokiškių sąvartyne ir susitiko su Kazokiškių kaimo bendruomene. Valstybės vadovę lydėjo sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys, aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas ir Elektrėnų meras Arvydas Vyšniauskas.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė kasmetinį tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai". Kiekvienais metais, paskutinę gegužės mėnesio savaitę, jau nuo 1973 metų šis festivalis sutraukia į Lietuvos sostinę vis daugiau užsienio svečių bei turistų.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, tęsdama darbo vizitus po Lietuvą, balandžio 7 d. lankėsi Suvalkijoje. Šalies vadovė susitiko su vienos stipriausių Suvalkijoje - Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo kaimo - bendruomenės atstovais, aptarė vietos bendruomenių veiklos bei verslo plėtros perspektyvas ir galimybes gauti bei naudotis Europos Sąjungos fondų parama.
 
image
Vizito Dzūkijos sostinėje - Alytuje metu, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi dviejose sėkmingai veiklą plečiančiose bendrovėse - šaldytuvų gamykloje „Snaigė" ir aukštų technologijų įrenginius gaminančioje įmonėje „Astra". Šios įmonės net ir sunkmečiu nenutraukė savo veiklos, padidino gamybos ir eksporto apimtis, rado naujų rinkų ir išsaugojo darbo vietas bei specialistus, vykdo „laikinųjų darbų" projektą.
 
image
„Laukti Kalėdų – nuostabus jausmas. Šis laukimas paliečia kiekvieno mūsų širdį, kiekvieno mūsų gyvenimą ir gyvenimą tų, kurie šalia mūsų. Atverkime savo širdis ir dalykimės tuo laukimo džiaugsmu su savo artimaisiais. Stebuklus kuria žmonės – Jūsų mokytojai, tėveliai, Jūs patys, todėl stebuklai tęsiasi visą gyvenimą,“ – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, lankydamasi Kaišiadorių specialiojoje mokykloje ir Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų skyriuje.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-12 09:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79475882

Šiandien apsilankė: 162

Dabar naršo: 93

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.