EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Briuselyje įvykusiame Europos Vadovų Tarybos susitikime Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitais Europos Sąjungos šalių lyderiais aptarė aktualius išorės politikos klausimus bei padėtį Ukrainoje.
 
image
Oficialaus dviejų dienų vizito į Turkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Turkijos Prezidentu Racepu Tayyipu Erdoganu. Tai atsakomasis Lietuvos vadovės vizitas, kurio tikslas - sustiprinti dvišalius politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius, paskatinti prekybą ir verslo bendradarbiavimą. Vizito Turkijoje metu Prezidentę lydi Lietuvos užsienio reikalų ir ūkio ministrai bei Lietuvos verslininkų delegacija. Lietuvos Prezidentės vizitas - trečiasis užsienio valstybės vadovo vizitas Turkijoje, pareigas pradėjus eiti naujajam šios šalies Prezidentui Racepui Tayyipui Erdoganui.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo trijų Baltijos šalių Prezidentų susitikime. Šiemet į tradicinį susitikimą, kurio pagrindinis tikslas - aptarti priemones regiono saugumui užtikrinti, pakviestas ir Lenkijos Prezidentas Bronislawas Komorowskis.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalių vadovai pirmininkavo septintajam Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdžiui, kuriame aptartos konkrečios priemonės, kuriomis Lietuva galėtų padėti šiai šaliai įgyvendinti būtinas reformas ir užtikrinti savo ir viso regiono saugumą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos Federacijos Prezidentu Joachimu Gaucku. Berlyno sienos griuvimo 25-mečio išvakarėse vykusiame susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Latvijos Prezidentas Andris Bėrzinis ir Estijos Prezidentas Tomas Hendrikas Ilvesas, aptarta regiono saugumo situacija ir būdai kovoti su naujai kylančiomis grėsmėmis.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Briuselyje, kur spalio 23-24 dienomis dalyvavo Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikime. Jame šalių vadovai aptarė ES energetinio saugumo stiprinimo priemones bei ES klimato ir energetikos politiką. EVT taip pat buvo kalbama apie Europos Sąjungos ekonominę būklę bei užsienio politikos klausimus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančios Italijos surengtoje aukšto lygio konferencijoje nedarbo problemoms spręsti. Milano konferencijoje Europos Sąjungos šalių narių vadovai, socialinės apsaugos ir darbo ministrai bei darbuotojų ir darbdavių atstovai dalijasi patirtimi, kaip didinti užimtumą, skatinti jaunimo verslumą, spartinti priimtų priemonių kovai su nedarbu įgyvendinimą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke vykusiame aukšto lygio susitikime dėl klimato kaitos pasaulio lyderiams sakė, kad, norint pasiekti pozityvių pokyčių klimato kaitos klausimu, būtina ne tik mažinti taršą, bet ir atkreipti didesnį pasaulio dėmesį į energetinį saugumą ir efektyvumą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rugsėjo 4-5 dienomis Velse dalyvavo NATO vadovų susitikime. Europai iškilusios karinės grėsmės akivaizdoje NATO šalių vadovai tariasi dėl naujų priemonių, skirtų šalių narių ir viso regiono saugumui užtikrinti.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Taline susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentu Baracku Obama. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Latvijos ir Estijos valstybių vadovai, aptartas Baltijos šalių ir JAV bendradarbiavimas gynybos ir saugumo srityse. Pasak Prezidentės, Lietuva ir JAV yra patikimos partnerės, kurios supranta, jog Jungtinių Valstijų ir Europos saugumas yra nedalomas.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-02-03 10:40

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374516

Šiandien apsilankė: 6255

Dabar naršo: 348

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.