EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Helsinkyje dalyvavo Suomijos Prezidentės iniciatyva surengtame tarptautiniame forume, kuriame aplink Baltijos jūrą esančių valstybių ir vyriausybių vadovai, verslo, nevyriausybinių organizacijų atstovai aptarinėja kaip spręsti Baltijos jūros ekologines problemas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dviejų dienų vizito Briuselyje metu dalyvavo ES vadovų tarybos posėdyje bei pirmininkavo Šiaurės ir Baltijos šalių (NB6) posėdžiui. Prieš ES Vadovų tarybos posėdį, šalies vadovės kvietimu, įvyko neformalus Šiaurės ir Baltijos valstybių bei vyriausybių vadovų (NB6) susitikimas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko su darbo vizitu į Ukrainą, kur dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje ir susitiko su Ukrainos Prezidentu Viktoru Juščenko (Viktor Yushchenko). Valstybių vadovai aptarė Lietuvos ir Ukrainos dvišalius santykius, bendradarbiavimą ekonomikos, transporto, kultūros ir švietimo srityse, elektros energijos tiekimo iš Ukrainos į Lietuvą galimybę. Didelis dėmesys buvo skiriamas Ukrainos santykiams su Europos Sąjunga, Europos Rytų partnerystės programai bei Europinės integracijos eigai.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko darbo vizito į Briuselį, kur dalyvavo neeiliniame ES vadovų tarybos posėdyje.
 
image

Atvykusi dviejų dienų darbo vizito į Belgijos Karalystę, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje susitiko darbinio pokalbio su Belgų Karaliumi Albertu II (Albert II) bei Ministru Pirmininku Hermanu van Rompuji (Herman van Rompuy).

 
image

Konferencijos metu buvo aptarti tarptautinio saugumo ir kolektyvinės gynybos klausimai, NATO naujoji strateginė koncepcija, Baltijos valstybių indėlis NATO ir ateities perspektyvos. „Visos trys Baltijos šalys turi veikti kartu ir vieningai paprašyti Aljanso partnerių, kad NATO planai Baltijos šalims apginti būtų kuo greičiau parengti atsižvelgiant į naujas grėsmes", - teigia Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 
image

Darbo vizito Helsinkyje metu Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Suomijos Prezidente Tarja Halonen, Suomijos Parlamento Pirmininku Sauli Ninisto (Sauli Niinistö), ir Ministru Pirmininku Mati Vanhanenu (Matti Vanhanen).

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 64-osios sesijos atidaryme ir debatuose bei iš JT tribūnos skaitė pranešimą „Veiksmingas atsakas į pasaulines krizes: daugiašališkumo ir civilizacijų dialogo stiprinimas vardan tarptautinės taikos, saugumo ir vystymosi".

 
image

Darbo vizito Prancūzijos Respublikoje metu Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Prancūzijos Respublikos Prezidentas Nikolia Sarkozy (Nikolas Sarkozy) pasirašė pirmąjį abiejų šalių istorijoje susitarimą dėl strateginės partnerystės.

 
image

Darbo vizito į Lenkijos Respubliką išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Varšuvoje susitiko su Lenkijos Respublikos Prezidentu Lechu Kačynskiu ir aptarė Lietuvos ir Lenkijos strateginio bendradarbiavimo galimybes.

 
Atgal| 1 2 3 ... 8 9 10 11 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-02-03 10:40

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78122664

Šiandien apsilankė: 2497

Dabar naršo: 306

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.