EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvavo paskutiniame šiais metais Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje. Prieš EVT posėdį Prezidentė su EVT Pirmininku Hermanu Van Rompuy ir Europos Komisijos vadovu Jose Manueliu Barroso koordinaciniame susitikime aptarė aktualiausius EVT darbotvarkės klausimus ir suderino bendras ES pozicijas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos Sąjungos Tarybos vairą šiandien simboliškai perduoda Graikijos Prezidentui Karolui Papoulijui ir Ministrui Pirmininkui Antonio Samarui. Oficialiai Graikija pirmininkavimą pradeda 2014 m. sausio 1 dieną
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tbilisyje dalyvavo naujai išrinkto Gruzijos Prezidento Georgijaus Margvelašvilio inauguracijoje. ES Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos Prezidentė inauguracijoje atstovavo visai Europos Sąjungai. Po iškilmingos ceremonijos Gruzijos Parlamento aikštėje, įvyko Lietuvos ir Gruzijos Prezidentų susitikimas. Tai pirmasis oficialus Gruzijos vadovo dvišalis susitikimas su kitos šalies prezidentu.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Paryžiuje vienos įtakingiausių pasaulyje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Tarybai pristatė Lietuvos pasirengimą narystei EBPO ir atsakė į 34 šalių ambasadorių klausimus. Šios organizacijos narėmis gali tapti tik ekonomiškai išsivysčiusios ir stabilios valstybės. Šiuo metu jai priklauso 34 ekonomiškai stipriausios pasaulio šalys.
 
image
Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjime Varšuvoje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lenkijos žmones šventės proga ir dvišaliame susitikime su Lenkijos Prezidentu Bronislowu Komorowskiu aptarė regioninio saugumo klausimus, bendrus energetinius projektus ir artėjantį Vilniaus viršūnių susitikimą, kuriame spręsis Europos Sąjungos ir Rytų kaimynių santykių ateitis.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė kartu su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu, Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu ir NATO Generaliniu Sekretoriumi Andersu Foghu Rasmussenu Adažių poligone Latvijoje stebi pirmą kartą regione surengtas kolektyvinės NATO gynybos ir greitojo reagavimo pratybas „Steadfast Jazz 2013". Tai didžiausios NATO pratybos nuo 2006 m.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Berziniu ir Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu. Tai tradicinis Baltijos šalių vadovų susitikimas, kurio tikslas kasmet aptarti visam regionui aktualius klausimus ir susitarti kaip stiprinti trijų valstybių tarpusavio bendradarbiavimą.
 
image
Su darbo vizitu į Briuselį išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Europos Vadovų Tarybos (EVT) Pirmininku Hermanu Van Rompuy ir Europos Komisijos Prezidentu Jozé Manueliu Barroso dalyvavo koordinaciniame susitikime, kuriame aptarė svarbiausius EVT darbotvarkės klausimus. Prezidentė taip pat informavo ES vadovus apie toliau tęsiamus Rusijos prekybos ribojimus lietuviškiems pieno produktams.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu buvusiai JAV valstybės sekretorei Hillary Rodham Clinton ir menininkui Michaelui Philipui Davisui įteikė valstybės apdovanojimus. Apdovanojimai H. Clinton ir M. Davisui skirti Valstybės dienos proga, tačiau Liepos 6-ąją jų atsiimti jie negalėjo. Šalies vadovė pasakė kalbą 68-uosiuose Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos debatuose, kurių tema - „Vystymosi darbotvarkė po 2015 metų". Debatuose diskutuojama apie pagalbą besivystančioms valstybėms ir problemas, su kuriomis susiduriama siekiant užtikrinti tvarų pasaulio šalių vystymąsi.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Ukrainos Prezidentu Viktoru Janukovyčiumi atidarė tarptautinę Jaltos konferenciją, skirtą Ukrainos europinėms perspektyvoms aptarti. Šalies vadovė pabrėžė, kad Europos Sąjunga yra pasirengusi pasirašyti Asociacijos sutartį su Ukraina Vilniaus viršūnių susitikime, kuris įvyks lapkritį. Todėl iki jo likę paskutiniai mėnesiai yra labai svarbūs ir Ukrainai, ir visai ES. 
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-02-03 10:40

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77786120

Šiandien apsilankė: 2592

Dabar naršo: 271

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.