EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Europos politikos centro surengtoje konferencijoje „Vizijos Europai", kurioje perskaitė pranešimą apie ES energetikos politikos iššūkius ir ateities perspektyvas. Konferencijoje dalyvavo diplomatai, ES pareigūnai, verslo, nevyriausybinių organizacijų, profesinių sąjungų, regioninių ir vietos institucijų atstovai.
 
image
Darbo vizito į JAV išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vašingtone susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu ir Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu. Prieš susitikimą Baltuosiuose rūmuose su JAV Prezidentu Baracku Obama Baltijos šalių vadovai trišaliame susitikime aptarė regiono saugumui svarbiausius klausimus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lenkijoje paminėjo Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 80-ąsias metines. Šalies vadovė Lietuvos lakūnų žuvimo vietoje - Pščelnike padėjo gėlių vainiką.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Berlyne kartu su ES vadovais dalyvavo aukšto lygio konferencijoje jaunimo nedarbo problemoms spręsti. Vokietijos Kanclerės Angelos Merkel inicijuotos konferencijos tikslas - aptarti priemones kovai su grėsmingai išaugusiu ES jaunimo nedarbu ir pasidalyti nacionaliniais ES šalių gerosios praktikos pavyzdžiais.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos Parlamento plenarinėje sesijoje Strasbūre pristatė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetus bei svarbiausius darbus ir atsakė į europarlamentarų klausimus. Tai oficiali dalykinė šešis mėnesius truksiančio Lietuvos pirmininkavimo ES pradžia.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Prancūzijoje metu susitiko su Paryžiuje dirbančių lietuvių bendruomene. Į neformalų verslo klubą susibūrę bankininkystės, finansų, biotechnologijų, telekomunikacijų, konsultacinio verslo ir kitų industrijų lietuviai profesionalai dalijasi su Lietuva įgyta verslo patirtimi, stiprina dvišalius Lietuvos ir Prancūzijos ekonominius bei kultūrinius ryšius. Prezidentė taip pat susitiko su Prancūzijos Prezidentu François Hollande‘u ir aptarė Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai darbotvarkę, bendradarbiavimą NATO ir ES, taip pat Europos ekonomikos augimui ir saugumui svarbius klausimus. Šalies vadovė padėkojo Prancūzijai už paramą Lietuvai rengiantis pirmajam pirmininkavimui ES Tarybai.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai išvakarėse susitiko su EVT prezidentu Hermanu Van Rompėjumi. Tai pirmasis Prezidentės, kaip pirmininkaujančios šalies vadovės pokalbis su EVT Prezidentu apie visai Europai svarbius sprendimus, kurių spartesniam įgyvendinimui reikia sutelkti 28 šalių pastangas. Prezidentė kartu su Europos Sąjungos vadovais taip pat dalyvavo Kroatijos įstojimo į ES iškilmėse. 
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvavo Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje. Didžiausią dėmesį Europos vadovai skyrė jaunimo nedarbui aptarti ir ekonomikos gaivinimo klausimams. Prezidentė ES šalių vadovams taip pat pristatė Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai prioritetus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Slovakijoje dalyvavo Vidurio Europos šalių vadovų susitikime. Unikaliame dvidešimties valstybių Prezidentų forume buvo diskutuojama apie Europos ateitį ir europiečiams tenkančius iššūkius. Susitikime dalyvavo ir Europos Vadovų Tarybos (EVT) Pirmininkas Hermanas Van Rompuy. Nors pagrindinė šio susitikimo tema - ekonominės krizės padariniai ir jų įveikimas, vienu svarbiausių klausimu tapo ES santykiai su kaimyninėmis šalimis. Pirmą kartą šiame susitikime kartu dalyvavo Serbijos ir Kosovo Prezidentai.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Briuselyje, kur dalyvavo Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje. Šios EVT metu ES vadovai daugiausia dėmesio skyrė ES energijos vidaus rinkos kūrimui, ES išorės energetikos politikai, aptarė priemones, kaip mažinti aukštas energetikos išteklių kainas.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-02-03 10:40

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77786086

Šiandien apsilankė: 2558

Dabar naršo: 247

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.