EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su darbo vizitu lankėsi Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur dalyvavo Džordžtauno universiteto garbės daktaro vardo (Doctor of Humane Letters, Honoris Causa) suteikimo ceremonijoje. Kaip rašoma Džordžtauno universiteto sveikinimo rašte, garbės daktaro vardas Prezidentei skirtas už lyderystę bei „skaidrumą, tiesą ir atsakomybę".
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešėjo Vokietijoje, istoriniame Acheno mieste mūsų valstybės vadovei buvo įteiktas garbingas tarptautinis Karolio Didžiojo apdovanojimas. „Šis apdovanojimas yra ir visos Lietuvos įvertinimas už pastangas, pasiaukojimą ir susitelkimą įveikiant ekonominę krizę. Lietuva yra pavyzdys visai Europai", - sakė Prezidentė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su pasaulio lyderiais dalyvauja buvusios Didžiosios Britanijos Ministrės Pirmininkės Margaret Tečer (Margaret Thatcher) laidotuvėse. „Šiandien atsisveikiname su viena įtakingiausių 20 amžiaus politikių. Ir Didžioji Britanija, ir pasaulis neteko išskirtinės asmenybės. Margaret Tečer veikla palieka reikšmingą pėdsaką istorijoje, ją minės ne viena karta", - sako Prezidentė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Osle susitiko su Norvegijos Karaliumi Haraldu V. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir Norvegijos santykiai, Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) bendradarbiavimas, NATO klausimai ir artėjantis Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai.
 
image
Šalies vadovė dalyvavo naujo Romos Popiežiaus Pranciškaus inauguracijos iškilmėse. Prezidentė visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Šventąjį Tėvą ir padovanos jam originalią lietuvišką verbą, kurią specialiai šiai progai surišo Vilniaus krašto verbų pynėjos. Kaziuko mugėjė įsigytomis verbomis papuošta ir Lietuvių koplyčia Šv. Petro Bazilikoje, kurioje Prezidentė apsilankė Popiežiaus inauguracijos išvakarėse.
 
image
Europos Vadovų Tarybos posėdyje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų ES šalių vadovais aptarė ES ir Rusijos santykių būklę ir tolesnę jų pažangą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo neeiliniame Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje. Briuselyje susirinkę 27 Europos Sąjungos valstybių ir vyriausybių vadovai derėjosi, kaip paskirstyti septynmetį ES biudžetą 2014 - 2020 metų laikotarpiui, taip pat aptarė užsienio ir prekybos politikos klausimus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo tarptautinėje Miuncheno saugumo konferencijoje. Tai viena didžiausių ir svarbiausių konferencijų pasaulyje, kurioje kasmet aptariamos geopolitinės tendencijos ir formuojamos pagrindinės užsienio, gynybos, ekonominio bei energetinio saugumo politikos kryptys.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu lankėsi Danijoje. Šalies vadovė susitiko su Danijos Parlamento pirmininku Mogens Lykketoft, taip pat su Ministre Pirmininke Helle Thorning - Schmidt ir Karaliene Margrethe II, lankėsi Danijos Karališkoje bibliotekoje bei susitiko su Danijoje studijuojančiu Lietuvos jaunimu. Vizito metu Prezidentę lydėjo užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kuriame buvo svarstomi klausimai dėl Europos Sąjungos plėtros, gynybos ir saugumo politikos bei aptariamos priemonės ilgalaikiam ekonominiam stabilumui užtikrinti. ES vadovai taip pat aptarė pasiūlymus dėl efektyvesnės Europos Sąjungos ekonominės ir pinigų politikos bei griežtesnės bankų priežiūros.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-02-03 10:40

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 76012735

Šiandien apsilankė: 4837

Dabar naršo: 256

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.