EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Europos šalių lyderiais ir Europos Sąjungos vadovais dalyvavo Nobelio taikos premijos teikimo ceremonijoje Osle. Ši prestižinė premija šiemet skirta Europos Sąjungai už daugiau nei pusę amžiaus trunkančią taiką, susitaikymą, demokratiją ir pagarbą žmogaus teisėms.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo neeiliniame Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje Briuselyje, kuriame buvo sprendžiama, kaip paskirstyti septynmetį ES biudžetą 2014 - 2020 m. laikotarpiui. Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat susitiko su į Briuselį atvykusiais mūsų šalies ūkininkais.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvavo Europos Vadovų Tarybos posėdyje. ES valstybių ir vyriausybių vadovai svarstė pasiūlymus griežtinti euro zonos finansų ir bankų sektoriaus priežiūrą bei aptarė, kaip ES šalys įgyvendina priemones ekonominiam augimui paskatinti.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke dalyvavo 67-ojoje Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos bendrųjų debatų sesijoje. Šiemet pasaulio lyderiai diskutavo, kaip taikiomis priemonėmis spręsti tarptautinius nesutarimus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu atsakomuoju vizitu lankėsi Rumunijoje. Šalies vadovė susitiko su Rumunijos Prezidentu Traianu Basescu, Ministru Pirmininku Victoru Ponta ir Rumunijos Parlamento Senato Pirmininku Crinu Antonescu.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo 2012 - ųjų vasaros olimpinių žaidynių oficialiuose renginiuose. Šalies vadovė Karalienės Elžbietos II - osios kvietimu lankėsi žaidynių proga surengtame oficialiame priėmime Bekingemo rūmuose, apsilankė olimpiniame kaimelyje, kur susitiko su mūsų šalies olimpiečiais ir perdavė iš Lietuvos atvežtą simbolinę olimpinę liepsną. Londone Prezidentė stebėjo ir lietuvių pasirodymus varžybose: plaukiko Giedriaus Titenio startą kvalifikacinėse 100 metrų plaukimo varžybose ir Lietuvos ir Argentinos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre.
 
image
Briuselyje susirinkę ES šalių vadovai pritarė Ekonomikos augimo paktui („Compact for Growth and Jobs"), kuriame numatomos priemonės, kaip skatinti Europos ekonomikos augimą ir naujų darbo vietų kūrimą. Europos Vadovų Tarybos posėdyje taip pat patvirtintos konkrečios priemonės kiekvienai ES narei, kaip ši galėtų stiprinti savo ekonomiką.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo pasaulinėje Jungtinių Tautų darnaus vystymosi konferencijoje RIO+20. Lietuvos vadovė plenarinėje sesijoje sakė kalbą ir Brazilijos Prezidentės Dilmos Rousseff kvietimu pirmininkavo vienai iš keturių JT aukšto lygio diskusijų, kurioje atstovai iš 70 pasaulio šalių aptars kaip suderinti ekonomikos augimą ir aplinkosaugą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su valstybiniu vizitu lankėsi Latvijoje. Šalies vadovė susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu, taip pat susitiks su Ministru Pirmininku Valdžiu Dambrovskiu ir Seimo Pirmininke Solvita Abuoltinia.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvavo neeiliniame Europos Sąjungos Vadovų Tarybos posėdyje, kuriame buvo aptarta ekonominė Europos padėtis. Lietuvos vadovė pabrėžė, jog ekonominė situacija Europos Sąjungoje vis dar yra sudėtinga, todėl poreikis laikytis griežtos finansų politikos išlieka.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-02-03 10:40

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 76012695

Šiandien apsilankė: 4797

Dabar naršo: 301

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.