EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014" ir pasveikino sparčiausiai augančias smulkiojo ir vidutinio verslo Lietuvos įmones. Pasak Prezidentės, smulkusis ir vidutinis verslas yra Lietuvos ekonomikos stuburas. Būtent šių įmonių vadovai įdarbina žmones Lietuvos regionuose ir svariai prisideda prie valstybės ir savivaldybių biudžetų, puošia savo kraštą ir imasi socialinių iniciatyvų. Šių žmonių sumanumas ir laimėjimai drąsina jaunimą imtis verslo.
 
image
Pasaulio politikos instituto sudarytame kasmetiniame „TOP - 10 Ukrainos rėmėjų pasaulyje 2014" sąraše Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmoje vietoje. Už Ukrainos interesų gynimą tarptautinėje erdvėje į šios šalies draugų sąrašą taip pat pateko kiti įtakingi Europos ir pasaulio politikai: buvęs Švedijos premjeras ir užsienio reikalų ministras Carlas Bildtas, Vokietijos Kanclerė Angela Merkel, Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka, JAV viceprezidentas Joe Bidenas ir senatorius Johnas McCainas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus vaiko raidos centre, kuris vienintelis Lietuvoje teikia kompleksinį gydymą vaikams, turintiems raidos ir elgesio sutrikimų. Dėl Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) aplaidumo daugybei Lietuvos vaikų gyvybiškai svarbus gydymas tapo sunkiai prieinamas. Vaikams jo tenka laukti daugiau nei po pusmetį. Dėl to į Prezidentę kreipėsi ir tėvai, ir nevyriausybinės organizacijos.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Jungtinės Tanzanijos Respublikos ambasadorės Doros Mmari Msechu skiriamuosius raštus. Prezidentė su ambasadore aptarė bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose svarbą. Šalies vadovės teigimu, Lietuva vertina Tanzanijos vaidmenį Jungtinių Tautų taikos palaikymo misijose, ypač Kongo Demokratinėje Respublikoje, Darfūre ir Libane.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų" apdovanojimuose, kuriuose pagerbti drąsūs, iniciatyvūs ir Lietuvą mylintys žmonės. „Žmonių asmeninė atsakomybė ir drąsa kuria gražesnę Lietuvą. Atkakliai ir nuoširdžiai siekiant savo tikslo - viskas įmanoma. Kiekvienas iš mūsų gali tapti kuriančia ir telkiančia jėga. Sumanūs ir pilietiški žmonės yra Lietuvos pasididžiavimas ir stiprybė", - sako Prezidentė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje pirmą kartą viešinčiu Pasaulio evangelikų liuteronų sąjungos prezidentu vyskupu Munibu A. Younanu.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjų Dalios Stankevičiūtės ir Vitalijaus Šidagio atleidimo iš pareigų už teisėjo vardo pažeminimą. Prezidentė taip pat sustabdė šių teisėjų įgaliojimus, iki bus priimtas sprendimas dėl D. Stankevičiūtės ir V. Šidagio atleidimo iš pareigų.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo 70-ųjų Aušvico išlaisvinimo metinių minėjime, kur kartu su kitais Europos ir pasaulio šalių vadovais, tarptautinių organizacijų atstovais pagerbė šioje nacių koncentracijos stovykloje ir per holokaustą žuvusius žmones. „Milijonai mirties stovyklose prarastų gyvybių yra priminimas mums apie tai, kad ciniškas abejingumas atveria kelią smurtui ir agresijai. Todėl visų mūsų pareiga ir atsakomybė - neleisti, kad juodi istorijos puslapiai pasikartotų. Negalime likti abejingi tam, kas buvo ir tam, kas vyksta šiandien.", - sakė Prezidentė.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos, įvykusios per Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) valstybių pratybas Albasetėje, Ispanijoje.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Peterį Cosgrove nacionalinės šventės - Australijos dienos - proga.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 81295801

Šiandien apsilankė: 4100

Dabar naršo: 87

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.