EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

„Aplinkos ministerija turi skirti daugiau dėmesio gyvenamųjų namų renovavimo viešumo klausimui", - teigia Prezidentė

Trečiadienis, liepos 15 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p. aplinkos ministrą Gediminą Kazlauską. Susitikime aptarta Aplinkos ministerijos veikla sprendžiant gyvenamųjų namų renovavimo ir visuomenės informavimo apie šį procesą klausimus, kalbėta apie teritorijų planavimo problemas.

 

Prezidentė D. Grybauskaitė pabrėžė, kad Aplinkos ministerija yra viena kertinių valstybės institucijų, darančių didelę įtaką kasdieniam žmonių gyvenimui. Valstybės vadovės manymu, šios ministerijos rankose yra valstybės valdymo svertai, galintys nulemti tokius svarbius dalykus, kaip būsto perkamumas ar galimybė naudotis viešomis vietomis, skirtomis poilsiui.

 

Pokalbio metu Prezidentė akcentavo gyvenamųjų namų renovavimo pateikimo viešojoje erdvėje klausimą. Valstybės vadovė pabrėžė, kad siekiant išgyvendinti susiformavusią neigiamą visuomenės nuomonę gyvenamųjų namų renovavimo klausimu, šis procesas turi vykti kur kas skaidriau ir aiškiau. Prezidentės D.Grybauskaitės įsitikinimu, Aplinkos ministerija daugiau dėmesio turi skirti šiai sričiai, kad pati gyvenamųjų namų renovavimo idėja nebūtų galutinai sukompromituota.

 

Kalbėdama teritorijų planavimo klausimu, Prezidentė D. Grybauskaitė kėlė prieinamumo prie viešų poilsio vietų - ežerų, miškų, - problemą. Šalies vadovės įsitikinimu, net ir privatizuotos miškų ir ežerų teritorijos turi būti prieinamos kiekvienam žmogui. „Tai yra tautos turtas", - sakė valstybės vadovė.

 

Prezidentė pabrėžė, kad šiam klausimui Aplinkos ministerija taip pat turi skirti kur kas daugiau dėmesio ir, jei reikia, keisti įstatymus ar inicijuoti jų pataisas. Valstybės vadovė atkreipė dėmesį ir į skiriamas baudas. Ji teigė, jog jei baudos už pažeidimus yra nepakankama poveikio priemonė, jas reikėtų dar labiau didinti.

2009-07-15, Prezidentės spaudos tarnyba

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 80092405

Šiandien apsilankė: 1460

Dabar naršo: 110

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.