EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indijos Respublikos Prezidentą Pranabą Mukherjee nacionalinės šventės - Respublikos dienos - proga. Indijos Konstitucijos priėmimas ir įsigaliojimas prieš daugiau nei šešis dešimtmečius buvo lemiamas žingsnis įtvirtinant laisvę, demokratiją ir įstatymo viršenybę.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Agnę Sereikaitę Olandijoje vykstančiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate iškovojus bronzos medalį. Šalies vadovė sportininkei padėkojo už Lietuvos vardo garsinimą ir palinkėjo ilgo ir sėkmingo pergalių kelio.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl rašytojo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, Jono Mikelinsko mirties.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos užsienio reikalų ministre Margot Wallström, su kuria aptarė dvišalius santykius, saugumo padėtį Baltijos jūros regione ir šalių energetinį bendradarbiavimą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos ir Seimui teikiamos Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisos, kuriomis siekiama sustiprinti nacionalinį saugumą bei užkirsti kelią valstybei ir žmonėms grėsmę keliantiems asmenims gauti leidimus gyventi Lietuvoje.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Saudo Arabijos valdovui Salmanui bin Abdulazizui dėl Saudo Arabijos Karaliaus Abdullah bin Abdulazizo mirties.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Davose susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka ir Gruzijos Ministru Pirmininku Irakliu Garibashviliu, su kuriais aptarė regiono saugumo klausimus ir šių šalių pažangą įgyvendinant europines reformas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Pasaulio ekonomikos forume Davose susitiko su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generaliniu sekretoriumi Angelu Gurria, su kuriuo aptarė Lietuvos pažangą siekiant pradėti derybas dėl narystės šioje prestižinėje organizacijoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Pasaulio ekonomikos forume Davose, kuriame su pasaulinių kompanijų atstovais ir įtakingais verslininkais aptarė investavimo galimybes Lietuvoje.
 
image
Į Pasaulio ekonomikos forumą Davose išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasaulio energetikos ekspertams pristatė Lietuvos patirtį užsitikrinant energetinį saugumą ir aptarė globalias energetikos tendencijas.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960900

Šiandien apsilankė: 1136

Dabar naršo: 91

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.