EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl poeto, vertėjo, literatūros kritiko Alfonso Nykos-Niliūno mirties.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Aukščiausiajame Teisme ir su šio teismo teisėjais aptarė svarbiausias teismų sistemos problemas, galimybę paspartinti bylų nagrinėjimo trukmę, užtikrinti principingą teisėjų darbo vertinimą bei didinti pasitikėjimą teismais.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijavo pasitarimą dėl vaikų saugumo užtikrinimo ugdymo įstaigose, ypač vaikų globos namuose ir socializacijos centruose. „Įvykiai Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, didėjantis patyčių aukų skaičius mokyklose apnuogino tikrąsias vaiko teisių apsaugos problemas. Atsakingos institucijos turi nustoti stumdyti atsakomybę, atsikratyti biurokratinio požiūrio ir imtis konkrečių veiksmų. Apie kiekvieną vaiką turi būti galvojama kaip apie savo", - sakė Prezidentė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais užsienio šalių ambasadoriais. Susitikime Prezidentė apibendrino praėjusių metų darbus ir įvykius, padėkojo ambasadoriams už bendradarbiavimą, aptarė euro įvedimą ir svarbiausius šių metų Lietuvos tikslus ir darbus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su nacionalinės akcijos „Knygų Kalėdos" partneriais ir aptarė šių metų akcijos rezultatus. Per ketvirtąsias „Knygų Kalėdas" surinkta 40 tūkst. naujų knygų šalies bibliotekoms.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su įtakingais užsienio ir saugumo politikos strategais, atvykusiais į Vilnių dalyvauti „Sniego susitikime" (Snow Meeting).
 
image
Pagerbdama terorizmo Ukrainoje aukas, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė šios šalies ambasados užuojautų knygoje. Savo ir Lietuvos vardu šalies vadovė pareiškė nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Ukrainos žmonėms.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu Valdžiu Dombrovskiu, atsakingu už ekonominės ir pinigų sąjungos stiprinimą ir socialinio dialogo ES vystymą. Susitikime aptartas euro įvedimas Lietuvoje bei ES ekonominės ir biudžeto politikos prioritetai.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Vilniuje vykstančiame euro įvedimui pažymėti skirtame renginyje. Šalies vadovė pasveikino jo dalyvius ir padėkojo visiems, prisidėjusiems prie euro įvedimo Lietuvoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčiu Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininku Donaldu Tusku. Susitikime vadovai aptarė aktualius Lietuvai ir visai ES klausimus. Pasak šalies vadovės, EVT tenka ypatingas vaidmuo telkiant visas ES šalis vieningam darbui ir atsakui į kylančius geopolitinius bei ekonominius iššūkius.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960749

Šiandien apsilankė: 985

Dabar naršo: 154

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.