EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Aukščiausioji Ukrainos akademinė taryba Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę paskelbė Metų žmogumi. Šis garbingas titulas visuomeninėje ir politinėje veikloje Lietuvos vadovei suteiktas už tvirtą ir nuoseklią paramą Ukrainos nepriklausomybei.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pagerbdama Laisvės gynėjų atminimą, prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija". Nuo 2008 metų vykstančios akcijos metu Lietuvos žmonės kviečiami dešimčiai minučių užgesinti šviesą ir languose uždegti atminimo žvakutę.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene aptarė svarbiausias žmonėms socialines problemas, socialinės atskirties mažinimo klausimus, stringančią vaikų globos namų pertvarką bei lėšų panaudojimo skaidrumą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino išrinktąją Kroatijos Respublikos Prezidentę Kolindą Grabar-Kitarović.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Sausio 13-osios atminimo medaliais apdovanojo šešis Lietuvos piliečius, 1991 metų sausio-rugsėjo mėnesiais aktyviai gynusius Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, saugojusius visuomenės rimtį ir žmonių sveikatą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Albanijos ambasadorės Lietuvai Shpresos Kuretos skiriamuosius raštus. Susitikime su ambasadore Prezidentė kalbėjo apie dvišalius Lietuvos ir Albanijos santykius, ekonominio bendradarbiavimo galimybes ir Albanijos europinę integraciją. Šalies vadovės teigimu, vieninga Albanijos ir Europos Sąjungos pozicija užsienio reikalų klausimais yra šalies integracijos pagrindas ir pavyzdys visam regionui.
 
image
Pagerbdama teroristinio išpuolio Prancūzijoje aukas, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė šios šalies ambasados užuojautų knygoje. Savo ir Lietuvos vardu šalies vadovė pareiškė nuoširdžią užuojautą visiems Prancūzijos žmonėms šią skausmo ir netekties valandą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos ambasadoriui Rusijos Federacijoje Remigijui Motuzui. Prezidentė su ambasadoriumi aptarė būsimo Lietuvos bendradarbiavimo su Rusija gaires bei ES ir Rusijos santykių kryptis. Pasak šalies vadovės, Lietuvos santykiai su Rusija tiesiogiai priklauso nuo bendros politinės ir saugumo padėties mūsų regione.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" apkeliavo visą Lietuvą ir padėjo surinkti 40 tūkst. naujų knygų šalies bibliotekoms. Ketvirtą kartą surengta akcija šiais metais kvietė dovanoti lietuvių autorių knygas šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms. Naujos knygos buvo skirtos ir lietuvių mokykloms Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretoriumi Philipu Hammondu. Susitikime aptartas Lietuvos ir Jungtinės Karalystės bendradarbiavimas gynybos ir saugumo srityje bei aktualūs ES klausimai. Prezidentės teigimu, dabartiniai saugumo iššūkiai reikalauja visų Europos šalių susitelkimo. Jungtinė Karalystė yra patikima Lietuvos partnerė NATO, prisidedanti prie mūsų regiono ir visos Europos saugumo stiprinimo. Valstybės vadovė pabrėžė, jog Lietuva vertina Jungtinės Karalystės indėlį į Baltijos šalių oro policijos misiją, ir pasveikino šią šalį prisijungus prie Lietuvoje veikiančio NATO Energetinio saugumo centro veiklos.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960914

Šiandien apsilankė: 1150

Dabar naršo: 99

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.