EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Filipinų Respublikos Prezidentei Glorijai Makapal Araijo (Gloria Macapagal-Arroyo) dėl buvusios šios šalies Prezidentės Korazon Akino (Corazon Aquino) mirties.
 

Trečiadienis, rugpjūčio 5 d. (Vilnius). Informuojame, kad pasikeitė šios dienos (rugpjūčio 5d. (trečiadienio)) Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės darbotvarkė. Valstybės saugumo departamentui (VSD) informavus apie departamento vadovo P.Malakausko ūmų sveikatos sutrikimą, atidedamas 11 val. numatytas Prezidentės susitikimas su VSD vadovu.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Airijos Respublikoje Vidmantui Purliui ir Nepaprastajai ir įgaliotajai ambasadorei Moldovos Respublikoje Violetai Motulaitei.
 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Andersą Fogą Rasmuseną (Anders Fogh Rasmussen) pradėjus eiti NATO Generalinio sekretoriaus pareigas.

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjosi su laikinai Ministro Pirmininko pareigas einančia finansų ministre Ingrida Šimonyte.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikime su kultūros ministru Remigijumi Vilkaičiu aptarė Lietuvos kultūros politiką ir jos problemas.
 

Į rytoj, rugpjūčio 1 dieną, šeštadienį, rengiamą didžiųjų burlaivių regatą Klaipėdoje atstovauti Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei vyks Prezidentės patarėjas Jonas Markevičius. Jis dalyvaus ir iškilmingoje ceremonijoje žuvusiems jūroje atminti. Ceremonijos metu į Baltijos jūrą bus nuleistas vainikas, skirtas visiems, žuvusiems jūroje, paminėti.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su teisingumo ministru Remigijumi Šimašiumi aptarė teisėkūros, teismų darbo ir kovos su korupcija problemas. Teisėkūros srityje Prezidentė pasigenda viešumo. Prezidentės įsitikinimu, valdžios veiksmai priimant ir keičiant teisės aktus visuomenei turi būti aiškūs ir suprantami, todėl Teisingumo ministerija turi efektyviau stengtis skelbti teisės aktus.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Teisėjų tarybos pirmininkės Laimos Garnelienės susitikimo metu buvo aptartos teisėjų veiklos vertinimo, atrankos bei pasitikėjimo teismais problemos, finansinė padėtis teismuose ir teismų darbo optimizavimo galimybės. Prezidentės teigimu, pasitikėjimas teismais ir teismų autoritetas nepateisinamai mažas, todėl Teismų taryba ypatingą dėmesį turi skirti teisėjų vertinimui ir atrankai.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Medininkų tragedijos 18-ųjų metinių minėjime Medininkų pasienio poste ir žuvusiųjų Lietuvos valstybės pareigūnų atminimui skirtame minėjime Antakalnio kapinėse.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 80092256

Šiandien apsilankė: 1311

Dabar naršo: 116

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.