EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Šv. Sosto atstovą Lietuvoje apaštalinį nuncijų arkivyskupą Luidžį Bonacį (Luigi Bonazzi).

 
image

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucija ir Seimui pritarus, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė Arvydą Pocių Kariuomenės vadu.

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atsisveikino su Belgijos Karalystės ambasadoriumi Filipu Kiumpsu (Filip Cumps).
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė šalies kultūros, meno, mokslo ir sporto atstovus ir aptarė ateities Lietuvos viziją bei kultūros strategijos kūrimo perspektyvas.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Lietuvos banko valdybos pirmininką Reinoldijų Šarkiną ir su juo aptarė opiausias šalies ekonomikai bei bankų sektoriui problemas. Prezidentė domėjosi, kokių yra galimybių paskolų palūkanų normoms mažinti, kokiomis priemonėmis gaivinti ūkio kreditavimą ir kokių žingsnių Centrinis bankas imasi bankų sektoriaus stabilumui užtikrinti. Be to, su Lietuvos banko vadovu aptartos Lietuvos banko vidaus veiklos problemos.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininką Virgilijų Poderį. Susitikime aptarta padėtis energetikos rinkoje, šilumos kainos ir būtina Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos veiklos reorganizacija.

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucija ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus teikimą, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė patvirtino šios sudėties Vyriausybę:

 

Siekdama kuo skubiau imtis visų teisinių priemonių Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymui tobulinti ir ne populistiniam, bet teisinės valstybės principus atitinkančiam sprendimui rasti, Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2009 m. liepos 21 d. dekretu sudarė darbo grupę, kuri turės pateikti siūlymus dėl Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo tobulinimo.

 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 21 d. dekretais atšaukė Izoldą Bričkovskienę iš Lietuvos Respublikos nepaprastosios ir įgaliotosios ambasadorės Airijoje pareigų ir į šias pareigas paskyrė Vidmantą Purlį. Violeta Motulaitė paskirta Lietuvos Respublikos nepaprastąja ir įgaliotąja ambasadore Moldovos Respublikoje.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės siūlomą kandidatą į Lietuvos kariuomenės vado postą brigados generolą Arvydą Pocių. Įvertinusi Seimo pavedimu Krašto apsaugos ministerijos atlikto tarnybinio patikrinimo išvadas, kuriose nustatyta, kad Arvydas Pocius savo veiksmais nepadarė Lietuvos kariuomenės drausmės statute numatytų pažeidimų, kad nėra pagrindo kaltinti jį klaidinus Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes tyrusią Seimo laikinąją komisiją, ir išklausiusi paties kandidato paaiškinimus šiuo klausimu, Prezidentė nusprendė, kad nėra kliūčių teikti Arvydo Pociaus kandidatūrą svarstyti Seimui.

 
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 80092303

Šiandien apsilankė: 1358

Dabar naršo: 86

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.