EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Belgijos Karalių Albertą II Nacionalinės šventės proga.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininką Vytautą Greičių. Su kadenciją baigusiu Aukščiausiojo Teismo pirmininku Prezidentė atvirai aptarė įsisenėjusias teismų sistemos problemas.Vertindama Vytauto Greičiaus profesionalumą ir didelę patirtį teismų sistemos darbe, Prezidentė išklausė Vytauto Greičiaus patarimus dėl teisėjų atsakomybės, atrankos kriterijų,Teisėjų tarybos veiklos organizavimo bei teismų sistemos reformos eigos.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Sąjungos valstybių ambasadoriais, reziduojančiais Lietuvoje. Švedijos ambasadoje vykusio susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos užsienio politikos prioritetai, energetinio saugumo politikos perspektyvos, žmogaus teisių užtikrinimas Lietuvoje ir kiti aktualūs valstybės klausimai.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo valdybos narius ir aptarė aktualiausius valstybės klausimus.

 
image

Paskirtasis Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei pateikė naujo Ministrų kabineto sudėtį. Premjeras Andrius Kubilius siūlo socialinės apsaugos ir darbo ministrą Rimantą Dagį keisti Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininku konservatoriumi Donatu Jankausku. Tai - vienintelis pakeitimas Vyriausybės sudėtyje, kurią A.Kubilius pirmadienį pristatė Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Prezidentė mano, kad premjeras turi prisiimti atsakomybę už naujos Vyriausybės veiklą. Dekretą dėl šios Vyriausybės sudėties Prezidentė pasirašys artimiausiu metu.

 
image

Tęsdama darbo vizitą Latvijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Rygoje susitiko su Parlamento Pirmininku Gundaru Daudze ir Ministru Pirmininku Valdžiu Dombrovskiu.Susitikime su Latvijos Parlamento vadovu daug dėmesio skirta abiejų šalių parlamentinių ryšių plėtrai, pabrėžta būtinybė kurti ir svarstyti bendras valstybių įstatymų leidybos institucijų (parlamentų) pozicijas Europos Sąjungos viduje.

 
image
Baigusi darbo vizitą Švedijos Karalystėje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vakar vakare su darbo vizitu atvyko į Latviją ir susitiko su Latvijos Respublikos Prezidentu Valdžiu Zatleru (Valdis Zatlers).
 
image

Su darbo vizitu į Švedijos Karalystę išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Stokholme susitiko su Švedijos Parlamento Pirmininku Peru Westerbergu (Per Westerberg), vėliau su Švedijos Ministru Pirmininku Fredriku Reinfeldu (Fredrik Reinfeldt).

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su pirmuoju darbo vizitu atvyko į Švedijos Karalystę. Valstybės vadovė Lietuvos Respublikos ambasadoje Stokholme priėmė Didžiausių Švedijos bankų grupių Swedbank ir SEB vadovus: SEB vykdantįjį viceprezidentą, SEB grupės personalo vadovą Bo Magnusoną (Bo Magnusson) ir Swedbank prezidentą, vykdantįjį direktorių Maiklą Volfą (Michael Wolf). Dalykinių pokalbių metu aptarta ekonominė situacija ir verslo sąlygos Lietuvoje. Prezidentė D.Grybauskaitė pabrėžė, kad labai svarbu užtikrinti patikimą šių bankų veiklą šalyje.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p. švietimo ir mokslo ministrą Gintarą Steponavičių. Prezidentės teigimu, opiausia problema švietimo srityje - iki šiol neaiški studijų finansavimo tvarka.

 
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960821

Šiandien apsilankė: 1057

Dabar naršo: 143

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.