EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos Respublikos Seimui pateikė dekretą dėl Andriaus Kubiliaus kandidatūros į Ministro Pirmininko pareigas.Prezidentė pabrėžė A. Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės darbe iki šiol pasigedusi nuoseklumo ir tvirtumo priimant būtiniausius sprendimus ir paragino Andrių Kubilių, formuojant naują ministrų kabinetą, prisiimti asmeninę

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė pirmąjį įstatymų paketą. Vakar vakare iš Lietuvos Respublikos Seimo Prezidentė gavo ir Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo informacijos poveikio įstatymo pakeitimo įstatymą, kuris buvo priimtas atmetus Prezidento Valdo Adamkaus veto. Šį įstatymą Prezidentė Dalia Grybauskaitė privalo pasirašyti per 3 dienas.

 

Rytoj, liepos 16 dieną, ketvirtadienį, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta su pirmaisiais darbo vizitais į Švedijos Karalystę ir Latvijos Respubliką.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Seimo frakcijų atstovus ir aptarė aktualius valstybei politinius, ekonominius bei socialinius klausimus ir pasikeitė nuomonėmis apie galimas Prezidento institucijos, Seimo ir Vyriausybės bendradarbiavimo formas.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p. aplinkos ministrą Gediminą Kazlauską. Susitikime aptarta Aplinkos ministerijos veikla sprendžiant gyvenamųjų namų renovavimo ir visuomenės informavimo apie šį procesą klausimus, kalbėta apie teritorijų planavimo problemas.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p.finansų ministrę Ingridą Šimonytę ir su ja aptarė: Lietuvos ekonomikos ir Sodros padėtį, neseniai pasirašyto Nacionalinio susitarimo gaires, verslo aplinką. Prezidentė išreiškė viltį, kad naujosios finansų ministrės Ingridos Šimonytės profesionalumas padės pataisyti šalyje susiklosčiusią situaciją ir leis priimti nelengvus, bet būtinus sprendimus.

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Prancūzijos Prezidentą  Nicola Sarkozy ir visus šalies žmones Nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p. sveikatos apsaugos ministrą Algį Čapliką. Susitikime aptartos sveikatos apsaugos politikos aktualijos, planuojama šios srities reforma.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p. Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių. Išklausiusi Andriaus Kubiliaus požiūrį į šalyje susiklosčiusią ekonominę ir politinę padėtį ir išsakiusi savo pastabas dėl jo vadovaujamos Vyriausybės ligšiolinės veiklos, Prezidentė apsisprendė teikti Andriaus Kubiliaus kandidatūrą į Ministro Pirmininko postą Seimui svarstyti, tikėdamasi jo asmeninės atsakomybės formuojant Vyriausybę.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė l.e.p. energetikos ministrą Arvydą Sekmoką ir išklausė informacijos apie susiklosčiusią situaciją šalies energetikos ūkyje. Susitikime aptarta elektros tilto Swedlink tiesimo eiga, svarstytas LEO LT (Lietuvos elektros organizacija) projektas ir naujos atominės elektrinės statybų perspektyvos.

 
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960846

Šiandien apsilankė: 1082

Dabar naršo: 111

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.