EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė spaudos konferencijoje apžvelgė praėjusius metus ir įvertino šių metų iššūkius. Šalies vadovė 2014-uosius pavadino strateginių laimėjimų metais. Svarbiausieji - nuo gruodžio veikiantis Suskystintųjų gamtinių dujų terminalas, suteikęs Lietuvai energetinį saugumą. Gynybinį saugumą užtikrino po NATO viršūnių susitikimo Velse padidinta sąjungininkų parama Lietuvai, įkurtos nacionalinės greitojo reagavimo pajėgos bei padidintas gynybos finansavimas.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė gilią užuojautą Prancūzijos Prezidentui François Hollandui dėl tragiško išpuolio prieš laikraščio redakciją Paryžiuje, per kurį žuvo ir buvo sužeista kelios dešimtys žmonių.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos tradicinių krikščioniškųjų bendruomenių vadovais. Prezidentė su dvasininkais kalbėjosi apie tikinčiųjų bendruomenių indėlį, stiprinant visuomenės santarvę, bažnyčios iniciatyvas sprendžiant opias socialines problemas ir prisidedant prie kovos su alkoholizmu, smurtu, vykdant savižudybių ir korupcijos prevenciją.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Šveicarijos Konfederacijos Prezidentę Simonettą Sommarugą pradėjus eiti šalies vadovės pareigas. „Jau daug metų nuosekliai bendradarbiaudamos Lietuva ir Šveicarija sukūrė tvirtus, pasitikėjimu ir bendromis vertybėmis grįstus tarpusavio santykius. Džiaugiuosi, kad pastaraisiais metais mūsų šalių gyventojai abipuse iniciatyva atranda ir plėtoja vis daugiau naujų bendradarbiavimo galimybių prekybos, investicijų, kultūros, švietimo ir mokslo srityse", - rašoma Lietuvos Prezidentės sveikinime.
 
image
Mieli Lietuvos žmonės, besibaigiantys metai mums buvo vienybės, drąsos ir atsakomybės išbandymas. Mūsų darbštumas ir tikėjimas savo šalimi padėjo pasiekti istorinių permainų. Tapome laisvi nuo energetinio spaudimo gniaužtų ir sustiprinome savo Nepriklausomybę. Jau netrukus lietuviškas euras pasklis po visą Lietuvą ir Europą. Tai - mūsų galimybė augti ir būti modernia europietiška valstybe, kelti sau naujus tikslus ir drąsiai žvelgti į ateitį.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Baudžiamojo Kodekso pataisas, kuriomis švelninamos bausmės už sunkius turtinius nusikaltimus - stambaus masto, organizuotų grupių daromus svetimo turto grobimus, sukčiavimą, turto pasisavinimą ir iššvaistymą, PVM sukčiavimą stambiu mastu. Įstatymas leistų už šiuos sunkius nusikaltimus išsipirkti pinigine bauda. Šalies vadovė pabrėžė, jog teisinėje valstybėje bausmė už nusikaltimą turi būti teisinga, adekvati ir atgrasanti.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šių metų „Globalios Lietuvos apdovanojimų" laureatus. „Apdovanodami užsienyje ir Lietuvoje gyvenančius ir dirbančius lietuvius, mes įvertiname veržlios, modernios ir augančios mūsų valstybės kūrėjus. Tuos, kurių idėjos virsta prasmingiausiais darbais ir kuria pridėtinę vertę. Tuos, kurie didžiuojasi savo valstybe ir moka būti pavyzdžiu mums visiems. Tuos, kurie garsiai ir išdidžiai taria - mano Lietuva", - sakė šalies vadovė.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Indonezijos Respublikos Prezidentui Joko Widodo dėl daug gyvybių nusinešusios lėktuvo katastrofos.
 
image
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienos Kalėdos - ypatingos. Pasitikdami jas artimiausių žmonių rate, iš naujo pajuntame, kokios brangios yra akimirkos, kai randame laiko pabūti kartu. Gražiausios metų šventės tradicijos sujungia visą Lietuvą.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jo Didenybę Japonijos Imperatorių Akihito gimtadienio ir šalies nacionalinės šventės proga.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960751

Šiandien apsilankė: 987

Dabar naršo: 156

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.