EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė 2015 metų valstybės biudžeto įstatymą. Tai pirmasis valstybės biudžetas formuojamas eurais.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 5 asmenims.
 
image
Pratęsdami kalėdinę tradiciją, šalies skautų ir ateitininkų organizacijų atstovai įteikė Betliejaus taikos ugnį Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Krepšinio federacijos prezidentą, geriausią visų laikų Lietuvos krepšininką Arvydą Sabonį 50-ies metų jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, įspūdingų pergalių pasiekęs Arvydas Sabonis verčia jo karjera žavėtis ir didžiuotis visą Lietuvą.
 
image
Briuselyje įvykusiame Europos Vadovų Tarybos susitikime Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitais Europos Sąjungos šalių lyderiais aptarė aktualius išorės politikos klausimus bei padėtį Ukrainoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Tarybos susitikime, kuriame aptariama ES ekonominė padėtis ir priemonės ES ekonomikos augimui bei investicijoms skatinti.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kataro Valstybės Emyrą Šeichą Tamimą bin Hamadą bin Khalifą Al Thani nacionalinės dienos proga.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjant Kalėdoms apsilankė Vilniaus lietuvių namuose, kur apžiūrėjo kalėdines moksleivių kūrybines dirbtuves ir susitiko su mokyklos bendruomene. Vilniaus lietuvių namuose mokosi vaikai, atvykę iš 30 pasaulio šalių. Šiuo metu čia taip pat gyvena ir mokosi 8 vaikai iš Rytų Ukrainos. Šalies vadovė bendravo su vaikais, atvykusiais iš Donecko ir Luhansko miestų. Šių vaikų šeimos nukentėjo nuo neramumų Ukrainoje. Mokiniai iš Ukrainos noriai mokosi lietuvių kalbos, lanko istorines Lietuvos vietas, susipažįsta su mūsų šalies kultūra.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. „Šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką", - priimdama teisėjų priesaikas pabrėžė šalies Prezidentė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo užsienio ir Europos reikalų komitetų pirmininkais bei šių komitetų atstovais. Susitikime aptarti aktualūs užsienio politikos klausimai.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960934

Šiandien apsilankė: 1170

Dabar naršo: 114

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.