EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo skirti Aukščiausiojo Teismo pirmininku šio teismo teisėją Rimvydą Norkų. R. Norkus teismų sistemoje dirba jau 15 metų. Jis yra ėjęs Apeliacinio teismo teisėjo pareigas. R. Norkus nuo 2013 m. dirba Aukščiausiojo Teismo teisėju.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje veikiančių lietuviškų mokyklų mokiniais ir jų mokytojais. Valstybės vadovė pasveikino svečius artėjančių švenčių proga, dovanojo jiems knygų, kalbėjo su mokiniais apie lietuviškas kalėdines tradicijas bei stebėjo jų parengtus pasirodymus.
 
image
Siekiant užtikrinti nacionalinį saugumą ir apginti visuomenę nuo priešiškos propagandos ir dezinformacijos, Seimui teikiamos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos. „Kasdien susiduriame su naujomis informacinio karo atakomis. Jų taikiniai - mūsų žmonės. Jiems brukamas nepasitikėjimas savo valstybe, istorija ir kariuomene, naryste Europos Sąjungoje ir NATO. Konstitucija įpareigoja apsaugoti Lietuvos informacinę erdvę. Šiame kare negalime būti beginkliai", - sako Prezidentė.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaikų ligoninėje Santariškėse, kur kartu su vaikais dalyvavo kūrybinėse kalėdinių atvirukų dirbtuvėse ir dovanojo knygų ligoninės bibliotekai.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jo Karališkąją Didenybę Monako Princą Albertą II ir jo Sutuoktinę Princesę Charlène susilaukus pirmagimių - sūnaus ir dukters. Savo sveikinimo laiške šalies vadovė palinkėjo visokeriopos sėkmės, laimės ir meilės Karališkajai Šeimai bei visiems Monako žmonėms.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo tarptautinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojus, jų mokytojus ir komandų vadovus. „Šiandien, sveikindami Jus, kartu sveikiname ir visą laisvėje gimusią Lietuvos kartą. Tai, ką pavyko pasiekti Jums - nėra atsitiktinumas. Tai nuolatinių pastangų, kruopštaus darbo ir talento rezultatas, kuriuo didžiuojasi ne tik Jūsų artimieji, mokytojai, draugai, bet ir visa Lietuva", - sakė Prezidentė.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Latvijos Respublikos Prezidentą Andrį Bėrzinį 70 metų jubiliejaus proga. „Didžiuojamės bičiuliška Lietuvos ir Latvijos kaimynyste, broliškų baltiškų tautų ryšiais ir jau beveik šimtmetį trunkančia šalių partneryste ginant mūsų laisvę ir nepriklausomybę", - sakoma Prezidentės sveikinime.
 
image
Oficialaus dviejų dienų vizito į Turkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Lietuvos ir Turkijos verslo forume, kurio tikslas - stiprinti abiejų šalių verslo ryšius ir ieškoti naujų bendradarbiavimo galimybių ir sričių. Jame dalyvauja 22 verslininkų delegacija iš Lietuvos.Šalies vadovė pabrėžė, kad Turkija yra 16 didžiausia pasaulio ekonomika, kuri greitai auga, o 80 mln. vartotojų turinti patikima rinka - puiki galimybė mūsų šalies verslui. Tai ypač svarbu šiuo metu, kai Lietuvos verslininkai ieško naujų, stabilių rinkų savo prekėms ir paslaugoms. Bendradarbiavimas su Turkija galėtų plėstis maisto pramonės, paslaugų verslo, tokio kaip transportas, biotechnologijų, lazerių gamybos srityse.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos Komisijos pirmininką Jeaną-Claude‘ą Junckerį 60-ies metų jubiliejaus proga. „Džiaugiamės Jūsų svariu indėliu į Liuksemburgo ir visos Europos Sąjungos politiką ir tikime Jūsų ryžtu stiprinti Europos Sąjungos ekonomiką ir kurti gerovę visiems europiečiams", - sakoma Prezidentės sveikinime.
 
image
Oficialaus dviejų dienų vizito į Turkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Turkijos Prezidentu Racepu Tayyipu Erdoganu. Tai atsakomasis Lietuvos vadovės vizitas, kurio tikslas - sustiprinti dvišalius politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius, paskatinti prekybą ir verslo bendradarbiavimą. Vizito Turkijoje metu Prezidentę lydi Lietuvos užsienio reikalų ir ūkio ministrai bei Lietuvos verslininkų delegacija. Lietuvos Prezidentės vizitas - trečiasis užsienio valstybės vadovo vizitas Turkijoje, pareigas pradėjus eiti naujajam šios šalies Prezidentui Racepui Tayyipui Erdoganui.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 321 322 323 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-30 14:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960758

Šiandien apsilankė: 994

Dabar naršo: 161

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.